Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Olej Napędowy On

Olej napędowy - Ekodiesel Plus 50

Olej napędowy Ekodiesel Plus 50 z Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. to paliwo przyjazne dla środowiska naturalnego. Nowoczesny olej napędowy przeznaczony do pojazdów z silnikami Diesela charakteryzuje się siedmiokrotnie niższą zawartością siarki (0,005%) niż wymagane jest to w krajach Unii Europejskiej. Tankując paliwo Ekodiesel Plus 50 do swojego samochodu przyczyniamy się do zmniejszenia emisji siarki do atmosfery i dbamy o otaczające nas środowisko naturalne.
 

Olej napędowy na każdą porę roku

Olej napędowy - Ekodiesel Plus 50 można stosować w naszej strefie klimatycznej przez cały rok, nawet do spadków temperatury czasie zimy do -25°C ponieważ produkowany jest w trzech odmianach:
 
  • letniej
  • przejściowej
  • zimowej.
 
Wyższy wskaźnik jakości spalania, jaki cechuje olej napędowy Ekodiesel Plus 50, gwarantuje łatwiejszy zimny rozruch i wydajniejszą eksploatację samochodu poprzez podniesienie liczby cetanowej, która odpowiada za właściwości przeciwstukowe.
 

Odporny na skażenie mikrobiologiczne

Wszystkie paliwa wytwarzane przez PKN ORLEN S.A. - także olej napędowy Ekodiesel Plus 50 - wyposażone są w pakiet biocydów, zabezpieczających paliwa przed skażeniem mikrobiologicznym, które utrudnia eksploatację silników.
 
Zamów dostawę oleju napędowego Ekodiesel Plus 50. Zadzwoń do nas!

Więcej o paliwie ekodiesel plus 50 oraz szczegółowa specyfikacja technologiczna na stronie internetowej: http://www.orlen.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN