Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa Perłą Polskiej Gospodarki!

04-11-2016  

W dniu 28 października br., podczas uroczystej Gali w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie, redakcja anglojęzycznego miesięcznika Polish Market ogłosiła wyniki czternastej edycji Rankingu Polskich Przedsiębiorstw Perły Polskiej Gospodarki. Spółka ORLEN Paliwa zajęła III miejsce w kategorii PERŁY WIELKIE. W imieniu spółki prestiżową nagrodę osobiście odebrał Jarosław Tyc - Prezes Zarządu ORLEN Paliwa.
 
Ranking został opracowany przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na podstawie szczegółowych kryteriów i metodologii.
Kryterium znalezienia się na liście rankingowej - oprócz wypełnienia ankiety - stanowiło osiąganie przez firmę minimum 100 milionów złotych przychodu. Jednak pozycja w zestawieniu uwarunkowana była nie tylko wielkością firmy mierzoną wartością przychodów ogółem, ale także jej efektywnością, dynamiką oraz płynnością finansową.
 
Tytuł Perły Polskiej Gospodarki przyznano spółce ORLEN Paliwa za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.
 
Orlen Paliwa3.jpg
  Fot. Łukasz Giersz, Polish Market

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN