Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa wspiera branżę motoryzacyjną

06-07-2018  

W czerwcu Spółka ORLEN Paliwa promowała swoją ofertę podczas dwóch wydarzeń motoryzacyjnych – konferencji Auto Event oraz  rajdu klasycznych samochodów, który odbył się w Łazienkach Królewskich.

kreatyw-media_268.jpg 
Fot. materiały Polskiej Izby Motoryzacji
 

Spółki ORLEN Paliwa i ORLEN Oil były Generalnymi Partnerami konferencji AutoEvent organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji nieprzerwanie od 13 lat. W tym roku przedstawiciele biznesu motoryzacyjnego spotkali się w dniach 19-21.06 w Rawie Mazowieckiej, aby wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać współpracę, a także zapoznać się z branżowymi nowinkami. Podczas części merytorycznej kilkuset zebranych uczestników miało okazję wysłuchać kilkunastu prelegentów w tym Eksperta ds. Technologii i Jakości Gazu ORLEN Paliwa – Sławomira Karpisza, który opowiadał o zaletach paliwa LPG.   


kreatyw-media_209.jpg 
Fot. materiały Polskiej Izby Motoryzacji  


Trzy dni po zakończeniu konferencji w Rawie Mazowieckiej odbył się pierwszy po II Wojnie Światowej przejazd samochodów klasycznych przez Łazienki Królewskie w Warszawie. Partnerem wydarzenia pod nazwą Varsopolis, była marka z Grupy ORLEN – Paliwa BAQ. Wydarzenie, wspierane przez Agencję Rozwoju Przemysłu, zgromadziło w Łazienkach Królewskich w niedzielne popołudnie wielu fanów motoryzacji.  

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN