Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN już po raz 23 na targach STACJA PALIW 2018

21-05-2018  

PKN ORLEN i ORLEN Paliwa zaprosiły zwiedzających XXV Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2018 na wspólne stoisko, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele ORLENU odpowiadali na pytania odwiedzjących, których interesowały walory nowych paliw EFECTA oraz zasady współpracy z liderem polskiego rynku paliw. Natomiast ORLEN Paliwa promowały swoją ofertę, w skład której wchodzi między innymi „Program monitoringu jakości paliw Paliwa BAQ” dedykowany stacjom paliw powiązanym umową handlową ze spółką.
 
ORLEN Paliwa pragnie podziękować wszystkim swoim  Partnerom biznesowym, którzy poświęcili swój czas, aby odwiedzić  stoisko Spółki i porozmawiać z przedstawicielami ORLEN Paliwa o dotychczasowej współpracy przy kubku gorącej kawy Stop Cafe. Miło nam było również spotkać nowe osoby zainteresowane ofertą ORLEN Paliw  – już wkrótce skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminów indywidulanych spotkań.
 
 MTSP2018_20.jpg
Źródło: http://www.targi.paliwa.pl
 
 
Targi Stacja Paliw
organizowane prze Polską Izbę Paliw Płynnych już od 25 lat są miejscem spotkań przedstawicieli kluczowych podmiotów działających w sektorze paliwowym, petrochemicznym i energetycznym oraz firm świadczących usługi w zakresie transportu. Także tegoroczna edycja, która odbyła się od 9 do 11 maja, w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie stanowiła doskonałą okazję do prezentacji nowych rozwiązań w branży i podtrzymania pozytywnych relacji biznesowych oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.
 
 
MTSP2018_45.jpg
Źródło: http://www.targi.paliwa.pl
 
 
Nagrody i podziękowania
Podczas uroczystego otwarcia jubileuszowej 25.edycji targów, Halina Pupacz – Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych, wręczyła podziękowania dla wystawców najdłużej związanych z targami Stacja Paliw, w tym dla PKN ORLEN. Koncern  w tym roku prezentował swoją ofertę na targach już po raz 23. W imieniu ORLENU pamiątkową lampę naftową odebrał Zbigniew Leszczyński – Członek Zarządu ds. Sprzedaży PKN ORLEN S.A. Ponadto  PKN ORLEN został także nagrodzony statuetką „Złoty Oktan” przyznawaną w celu uhonorowania firm, które przyczyniają się do rozwoju rynku paliw płynnych w Polsce.
 
MTSP2018_9.jpg
Źródło: http://www.targi.paliwa.pl
 
 
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN