Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Stop Cafe 2.0. na targach „Stacja Paliw 2017”

23-05-2017  

W dniach 17-19 maja, w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego miały miejsce XXIV Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw 2017”, w których uczestniczyło prawie 100 wystawców z kraju i zagranicy. W tegorocznej edycji, dosyć liczną grupę wystawców, stanowiły firmy oferujące usługi gastronomiczne dla stacji paliw. W otwarciu targów wziął udział Minister Energii Krzysztof Tchórzewski. Ze strony władz naszej Grupy Kapitałowej  targi odwiedzili m.in. Członek Zarządu ds. Sprzedaży Zbigniew Leszczyński oraz Prezes ORLEN Paliw Jarosław Tyc.

 
Nie zabrakło, jak co roku, firm zajmujących się budową i modernizacją obiektów stacyjnych, wyposażeniem w infrastrukturę nadziemną i podziemną, dostarczaniem produktów pozapaliwowych do sklepów i oczywiście producentów paliw. Wśród nich znalazł się PKN ORLEN S.A., który w tegorocznej zabudowie stoika targowego  eksponował w sposób szczególny markę Stop Cafe 2.0.
 

Stop Cafe 2.0. na targach „stacja Paliw 2017” 


Stoisko ORLENU cieszyło się dużym zainteresowaniem, w szczególności wśród klientów, którzy pragnęli nawiązać kontakt z koncernem w zakresie współpracy franczyzowej. Inną, niemniej liczną grupą, byli klienci poszukujący dostawcy paliw do swoich stacji, zarówno benzyn i olejów jak i gazu LPG. Dla nich, bardzo bogatą ofertę, przygotowała Spółka ORLEN Paliwa, która w roli współwystawcy prezentowała się na wspólnym stoisku z ORLENEM.

 

 

źródło: www.intranet.orlen.pl

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN