Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Szkolenia na temat regulacji dotyczących obrotu paliwami ciekłymi

05-05-2017  

Spółka ORLEN Paliwa przeprowadziła dla swoich klientów szkolenia na temat regulacji dotyczących obrotu paliwami ciekłymi. Spotkania odbyły się pod koniec kwietnia, w kilku miastach w Polsce, m.in. w Łodzi, niedaleko Krakowa i w okolicach Poznania.
 
W trakcie szkolenia eksperci poruszyli takie tematy jak:
- ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów (obowiązki wynikające dla handlu paliwami ciekłymi, praktyczne aspekty funkcjonowania systemu, sposób dokonywania zgłoszeń i potwierdzania odbioru),
- ustawa o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw,
- ustawa o biokomponentach i biopaliwach ciekłych,
- pozostałe obowiązki wynikające z innych regulacji, dotyczące stacji paliw (ustawa o cenach, ustawa antytytoniowa, ustawa o drogach publicznych).
 
Spółka ORLEN Paliwa, korzystając z  wieloletniego doświadczenia, stara się zawsze wspierać swoich klientów ekspercką wiedzą, zwłaszcza przy okazji zmian legislacyjnych dotyczących obrotu paliwami ciekłymi. Ostatnie szkolenia były dla właścicieli stacji doskonałą okazją do podniesienia kompetencji i konsultacji z liderem rynku paliwowego na temat zmian legislacyjnych, mających na celu likwidację szarej strefy w obrocie paliwami.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN