Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
EKOTERM – markowy olej opałowy

02-11-2018  

Opatentowany dobór komponentów, wysokie parametry eksploatacyjne oraz właściwości smarne, gwarantujące bezpieczne użytkowanie, to tylko niektóre z atrybutów produkowanego przez PKN ORLEN oleju napędowego grzewczego EKOTERM, który od 1 listopada jest sygnowany marką ORLEN i zmienił znak graficzny na nowy logotyp.

EKOTERM odpowiada w pełni wymaganiom norm europejskich i krajowych, zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych, jak i wymagań ochrony środowiska. Ponadto, poprzez zastosowanie szeregu specjalnych dodatków uszlachetniających proces spalania tego paliwa jest bardziej efektywny. To nowoczesne paliwo grzewcze znajduje zastosowanie zarówno w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, jak i piecach przemysłowych oraz technologicznych.

Zakup oleju opałowego EKOTERM jest bardzo wygodny dzięki rozbudowanej sieci Autoryzowanych Dystrybutorów (ADE), która obejmuje około 80 firm, które rzetelnie i fachowo realizują zamówie­nia Klientów. Każdy Autoryzowany Dystrybutor Ekoterm posiada świadectwo autoryzacji, które potwierdza, że dana firma zgodnie z podpisaną z ORLEN Paliwa Sp. z o.o. umową prowadzi sprzedaż najwyższej jakości oleju napędowego grzewczego EKOTERM produkowanego przez PKN ORLEN S.A. Wizytówki wszystkich ADE można znaleźć na stronie www.ekoterm.pl na mapie.

Od listopada olej grzewczy EKOTERM jest sygnowany marką ORLEN. Wcześniej produkt występował pod nazwą Ekoterm Plus. Nowe logo, które swoją stylistyką nawiązuje do innych marek Grupy ORLEN jak na przykład  EFECTA i VERVA, jest poświadczeniem ciągłej dbałości o rozwijanie technologii produkcji i o jakość oferowanych paliw. 


eko.jpg


 

 
 
 

Marki Grupy ORLEN