Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Aktualności


Program stażowy Kierunek ORLEN edycja Biznes- upłynął termin aplikowania do programu

 

Zakończyliśmy etap przyjmowania aplikacji do programu stażowego Kierunek ORLEN. Obecnie​przeglądamy otrzymane zgłoszenia pod kątem kompletności, czyli czy zawierają CV i zrealizowane biznesowe case studies. Z autorami najciekawszych rozwiązanych case studies  będziemy aranżowali spotkania za pośrednictwem Skype lub bezpośrednio w siedzibie firmy. O terminach poinformujemy indywidualnie telefonicznie na przełomie maja i czerwca. Finalne decyzje odnośnie statusu wszystkich aplikacji również nie zakwalifikowanych do spotkań przekażemy do końca czerwca.

Półroczne, płatne staże rozpoczną się w połowie lipca br.

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia. W przypadku ewentualnych pytań, zapraszamy do kontaktu: rekrutacja.orlenpaliwa@orlen.pl.
Program stażowy Kierunek ORLEN. Rozpoczęliśmy rekrutację do V edycji.

 

W ramach rekrutacji ro bieżącej edycji naszego flagowego programu Kierunek ORLEN Stażyści rozpoczną sześciomiesięczne staże w połowie czerwca. Na aplikacje i zrealizowane case study czekamy do 14 kwietnia br., natomiast w związku z wyjątkową sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uwzględniamy ewentualne wydłużenie terminu aplikowania do programu. O ewentualnych zmianach terminu poinformujemy na bieżąco.

 

Aplikuj do programu, jeżeli jesteś studentem lub absolwentem uczelni o profilu inżynieryjnym, ekonomicznym lub biznesowym. Oferujemy wiele różnych możliwości stażowych, czyli niemal 45 ogłoszeń stażowych, w ramach kilkunastu specjalizacji i dziewięciu różnych miast. Staże oferuje osiem Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis oraz ORLEN Upstream.


 

Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do kierunku wykształcenia i specjalizacji Stażysty, aby przy indywidualnym wsparciu Opiekuna przez sześć miesięcy móc zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do rozwoju przyszłej kariery.


 


 

Aktualizacja:

 

Na aplikacje i zrealizowane case study czekamy do 30 kwietnia br , natomiast Stażyści rozpoczną sześciomiesięczne staże w połowie lipca br..


 


 

 

Więcej na temat programu stażowego: Kliknij LINK https://www.orlen.pl/PL/Kariera/Drzwi-Do-Kariery/Strony/Program-sta%C5%BCowy-Kierunek-ORLEN-.aspx

Ogłoszenia stażowe są dostępne bezpośrednio na stronach Spółek oraz: Kliknij LINK https://www.orlen.pl/PL/Kariera/OfertyPracy/Strony/default.aspx?searchCriteria[0][key]=LOV2&searchCriteria[0][values][]=5330

n

k

edIn: https://www.linkedin.com/posts/pkn-orlen-s%2Ea%2E_eurostudent-wydanie-in%C5%BCynierskie-marzec-2020-activity-6645295861393833984-u5wk

 qr_program_stazowy.png

​​​

 
 

Marki Grupy ORLEN