Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Jacek Łysek
Jacek Łysek

Członek Zarządu ds. Finansowych


Finansista z pasją, aktywny i doświadczony Menadżer. Dzięki wieloletniemu sprawowaniu funkcji kierowniczych nabył umiejętności z zakresu finansów oraz zarządzania zespołami. 
  
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył uczelnię w 1994 roku z tytułem magistra ekonomii w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym.
 Będąc jeszcze studentem został doceniony przez prywatny biznes i od 1992 roku rozwijał swoje umiejętności w działach ekonomiczno-finansowych. Po ukończeniu uczelni rozpoczął pracę w sektorze finansowo-bankowym m.in. poznając tajniki pracy na stanowiskach związanych z kredytowaniem firm.

Poszerzał horyzonty poprzez liczne podróże służbowe, jednocześnie doceniając rolę nowoczesnych rozwiązań w zakresie finansów. Brał udział w kursach z zakresu zarządzania należnościami oraz realizował szereg projektów m.in. z zakresu oceny ryzyka kredytowego. Był również odpowiedzialny za wsparcie najwyższej kadry menadżerskiej z zakresu ryzyka kredytowego, ubezpieczeń należności, procedur kredytowych.
 
​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN