Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Janusz Kogut
Janusz Kogut

Prezes Zarządu

Menadżer, który przez ponad 25 lat budował swoje doświadczenie zarządcze w największych firmach na rynku hurtowej sprzedaży materiałów technicznych i elektrotechnicznych.

Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w zakresie technologii maszyn oraz Executive Development Program, organizowanego pod patronatem Canadian International Management Institute and Harvard Business School Publishing.

Swoją wiedzę z zakresu zarządzania i relacji interpersonalnych w biznesie doskonalił podczas wielu szkoleń i warsztatów, ale przede wszystkim podczas pracy w polskich strukturach międzynarodowych korporacji, takich jak General Electric, Hagemayer czy Rexel Electric oraz polskich firm – ELEKTRIM, Elektromontaż, ELKAG. 

Przez ponad 10 lat był Członkiem Zarządu Elektroskandia Polska, jednej z największych sieci hurtowni elektrotechnicznych, w której był odpowiedzialny za sprzedaż. Wyznaje zasadę, że kluczem do sukcesu w biznesie jest zbudowanie właściwych relacji między partnerami, a także umiejętny dobór współpracowników.

​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN