Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ANWIL, Energa, ORLEN Paliwa i ORLEN Oil zaprezentują na targach w Bednarach ofertę Grupy ORLEN dla sektora agro.

20-09-2021  Aktualności

agroshow-logo.png


XXII Targi Rolne AGRO SHOW 2021 odbędą się w dniach 24-26 września w Bednarach pod Poznaniem.

Wystawa organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych ma ponad 20 letnią tradycję i jest z jednym z największych wydarzeń rolniczych w Europie. To kolejna edycja targów z udziałem spółek z Grupy ORLEN.

Targi Rolne AGRO SHOW co roku odwiedza blisko 140 tys. rolników. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w światowym rolnictwie, wśród wystawców są m.in. producenci maszyn rolniczych, środków ochrony roślin, jak i nawozów.

W tym roku, w tym gronie nie zabraknie też spółek z Grupy ORLEN. Na stoisku nr 169 w sektorze A, swoją nowoczesną, kompleksową ofertę dla rolnictwa przedstawią: ORLEN Paliwa, ORLEN Oil, Energa oraz włocławski ANWIL.

Spółki z Grupy ORLEN są też głównym partnerem pokazu maszyn – jest to część wystawy, która co roku przyciąga tysiące zwiedzających.

Jak spółki należące do Grupy ORLEN wspierają rozwój rolnictwa?

W ofercie ANWILU dostępne są trzy rodzaje nawozów azotowych: saletra amonowa, CANWIL z magnezem oraz CANWIL S z siarką. Dodatkowo, po rozbudowie linii produkcyjnej, w 2022 roku spółka poszerzy swoje portfolio nawozowe o cztery nowe produkty. ORLEN Paliwa współpracuje z rolnikami przede wszystkim w zakresie sprzedaży paliw i dostaw LPG do instalacji zbiornikowych. Natomiast ORLEN Oil dostarcza oleje: silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe oraz wielofunkcyjne dla maszyn rolniczych. Z kolei należąca do Grupy ORLEN spółka Energa Obrót wspiera rolników w zakresie odnawialnych źródeł energii m.in. poprzez instalacje fotowoltaiczne od projektu po realizację, sprzedaż energii elektrycznej czy usługi z zakresu efektywności energetycznej. 
AGRO SHOW 2021

 
 
 

Marki Grupy ORLEN