Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Ekoterm ogrzał uczestników konferencji klimatycznej COP24 w Katowicach

04-01-2019  

Sukcesem zakończyła się grudniowa globalna konferencja klimatyczna ONZ – COP24 w Katowicach. W listopadzie spółka ORLEN Paliwa wygrała przetarg na zapewnienie paliwa do ogrzania wszystkich pomieszczeń konferencyjnych podczas tego wydarzenia. Codziennie każdy ze 107 zbiorników napełniany był olejem Ekoterm – nowoczesnym paliwem grzewczym produkcji PKN ORLEN. 

COP24 to nieformalna nazwa 24. Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu, podczas której Polska oficjalnie rozpoczęła swoją prezydencję w COP, a Michał Kurtyka, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, oficjalnie przejął obowiązki Prezydenta COP.

Całe wydarzenie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które wraz ze znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie, legendarną Halą Widowiskowo-Sportową Spodek, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju.

Wszystkie pomieszczenia, w których odbywała się konferencja były ogrzewane lekkim olejem opałowym Ekoterm, który jest produkowany przez PKN ORLEN oraz w pełni odpowiada wymaganiom norm europejskich i krajowych, zarówno pod względem parametrów eksploatacyjnych jak i wymagań ochrony środowiska.​​


​​

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN