Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Grupa ORLEN na arenie Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce

28-02-2019  

​Spółka ORLEN Paliwa zaprasza w imieniu Grupy ORLEN na Europejskie Forum Rolnicze 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 marca 2019 roku w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Europejskie Forum Rolnicze to rozwinięcie formuły międzynarodowej konferencji rolniczej, organizowanej przez Fundację EFRWP od 2011 roku w Jasionce k. Rzeszowa. W trakcie dwudniowych obrad, debat i spotkań z udziałem przedstawicieli polskiej oraz europejskiej polityki poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące perspektyw rolnictwa w Unii Europejskiej. Konferencji towarzyszą prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa oraz panele tematyczne z udziałem ekspertów, naukowców, producentów oraz dostawców najnowszych technologii w sektorze rolniczym. Więcej informacji oraz agendę wydarzenia można znaleźć na www.forum-jasionka.pl
Podczas forum przedstawiciele Grupy ORLEN czyli Spółki PKN OLREN, ORLEN Paliwa,  Anwil, ORLEN Oil, ORLEN Ochrona, IKS Solino zaprezentują się na wspólnym stoisku.
Grupa ORLEN jest także Partnerem Strategicznym całego wydarzenia.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN