Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa Partnerem Generalnym AutoEvent 2019

17-06-2019  

Dwie spółki z Grupy ORLEN: ORLEN Paliwa wraz z ORLEN Oil ponownie dołączyły do grona tegorocznych uczestników konferencji AutoEvent 2019 w charakterze Partnerów Generalnych podczas XV edycji konferencji dla przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent, która odbyła się 12-14 czerwca w Rawie Mazowieckiej.
Każdego roku w spotkaniu AutoEvent udział bierze kilkaset osób. Stanowi to doskonałą okazję do wymiany myśli, doświadczeń, ale również do nawiązania współpracy. Konferencja jest areną spotkań przedstawicieli firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów, ale w gronie wystawców są również firmy zajmujące się produkcją/dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.

Uczestnicy konferencji mieli również okazję uczestniczyć w panelach tematycznych. W dyskusji na temat „Niskoemisyjność – Elektromobilność w Polsce, Europie i na świecie” uczestniczył Prezes Zarządu ORLEN Paliwa. "Elektromobilność, to oczywiście priorytet dla PKN ORLEN, ale nie możemy zapominać o tym, że ponad 3 mln kierowców w naszym kraju korzysta z autogazu. To jest też niskoemisyjne paliwo. A w jego zużyciu jesteśmy liderem w UE i czwartym krajem na świecie" - powiedział Łukasz Hołubowski, Prezes Zarządu ORLEN Paliwa podczas panelu.


LRG_DSC09975.JPG


​​​​​​

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN