Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa sponsorem XLI Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi

09-08-2019  

Spółka ORLEN Paliwa została sponsorem XLI Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi. W tym roku wydarzenie odbywa się w dniach 9-12.08.2019 r., na terenie najstarszej państwowej stadniny koni w Polsce - Stadniny w Janowie Podlaskim.

Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi to wydarzenie, które od lat przyciąga grono najpiękniejszych i najcenniejszych koni arabskich z państwowych i prywatnych stadnin. Podczas trzech dni emocjonującej rywalizacji o tytuł Narodowego Championa walczyć będzie ponad sto wyjątkowych koni.

W niedzielę, 11 sierpnia br., odbędzie się Pride of Poland czyli najważniejsza europejska aukcja w całorocznym kalendarzu aukcji koni arabskich najwyższej jakości, zarówno ze stadnin państwowych jak i prywatnych.

Uczestnictwo w Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi to dla Spółki ORLEN Paliwa świetna okazja do spotkania z szerokim gronem klientów ostatecznych, przedstawicielami sektora rolniczego, a także biznesu zagranicznego.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Klub Wyścigów Konnych w Warszawie. Patronat honorowy nad wydarzeniem pełni Prezydent RP.

​​

1 Pomian F17P3795[1].JPG« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN