Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa sponsorem tytularnym Volleyball World Beach Pro Tour Futures

06-06-2024  

Od 6 czerwca, w Krakowie, na kibiców siatkówki plażowej czekają wielkie sportowe emocje. Przez osiem dni, na specjalnie przygotowanej plaży na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego odbywać się będą mecze w ramach turnieju Volleyball World Beach Pro Tour Futures Kraków 2024. Jednym ze sponsorów międzynarodowej imprezy jest spółka ORLEN Paliwa, która kolejny sezon z rzędu wspiera rozgrywki siatkówki plażowej.​

8.jpg

Mecze rozgrywane będą na plaży przy Galerii Krakowskiej w dniach 6-9 czerwca (mężczyźni) oraz 13-16 czerwca (kobiety). W turnieju Volleyball World Beach Pro Tour Futures Kraków 2024 zmierzą się drużyny z ponad 20 krajów z całego świata, w tym mocna reprezentacja z Polski. W Pucharze Świata zagrają jedynie najlepsi, co gwarantuje niesamowite widowisko na najwyższym poziomie.

Wszystkich fanów plażowej piłki siatkowej zapraszamy na trybuny. Wstęp na turniej jest darmowy, bez biletów.

VOLLEYBALL WORLD BEACH PRO TOUR FUTURES to prestiżowe, ośmiodniowe turnieje siatkówki plażowej mężczyzn i kobiet, które odbywają się w największych miastach na całym świecie pod patronatem Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej – CEV.


plakat.jpg


3.jpg


1.jpg
 
 
 

Marki Grupy ORLEN