Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Paliwo ORLEN zawsze pod ręką

01-03-2019  

​Spółka ORLEN Paliwa przygotowała ofertę dla właścicieli gospodarstw rolnych, którzy miesięcznie zużywają do zasilania swoich maszyn minimum 3m3 oleju napędowego. W ramach umowy na dostawy ON, Spółka zapewnia dwupłaszczowy zbiornik o pojemności 5000 litrów na czas obowiązywania umowy.
 
Jeżeli chcesz tankować paliwo najwyższej jakości od sprawdzonego dostawcy, a nie posiadasz jeszcze nowoczesnego zbiornika na olej napędowy, z długim wężem i wydajną pompą, ta oferta jest dla Ciebie. Dodatkową zaletą proponowanego rozwiązania jest kompleksowe wsparcie ekspertów podczas załatwiania formalności związanych z rejestracją zbiornika w lokalnym UDT. Dostarczane przez nas zbiorniki są wyposażone w niezbędne oznaczenia PPOŻ oraz gaśnicę.
 

Coroczny przegląd zbiornika i instalacji jest także częścią oferty ORLEN Paliwa. Pamiętamy za naszych Klientów o konieczności dopełnienia tych formalności, a także zapewniamy serwis techniczny w przypadku awarii.

 
Chcesz wiedzieć więcej?      
Zadzwoń do nas i zamów kontakt z Przedstawicielem Handlowym, który przedstawi ofertę szytą na miarę, a także opowie o innych produktach jakie Grupa ORLEN ma w ofercie dla rolnictwa.
 
Biuro Obsługi Klienta ORLEN Paliwa
+48 801 805 541 (z telefonów stacjonarnych)
+48 (24) 365 72 91 (z telefonów komórkowych)
 

Grupa ORLEN. Razem napędzamy polskie rolnictwo.

 

01032019-KV5.jpg 
 

 

 


 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN