Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN Paliwa na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW

18-05-2022  

Spółka ORLEN Paliwa przedstawiła ofertę Programu Paliwa BAQ skierowaną do właścicieli niezależnych stacji paliw podczas XXVII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW, które odbyły się w dniach 11-13 maja br. Naszą ofertę prezentowaliśmy na wspólnym stoisku Grupy ORLEN, które powstało przy udziale PKN ORLEN, ORLEN Paliwa, ORLEN Oil oraz ORLEN Budonaft.

Oferta Programu Paliwa BAQ spotkała się z dużym zainteresowaniem, a przedstawiciele ORLEN Paliwa odpowiadali na liczne pytania odnośnie zasad współpracy w Programie. 


Zdjęcie nr 1.jpg

Podczas Forum Dyskusyjnego „Polski Rynek Paliw” wręczono nagrody Polskiej Izby Paliw Płynnych – ZŁOTE OKTANY. Spółka ORLEN Paliwa została uhonorowana statuetką ZŁOTY OKTAN 2022 za działania na rzecz korzystnych zmian na rynku paliwowym, zaangażowanie w jego rozwój, propagowanie i wdrażanie relacji partnerskich, innowacyjności, postępu technicznego, zasad konkurencji, a przez to wspieranie także niezależnych małych i średnich firm sektora naftowego w Polsce. Zostaliśmy docenieni także za upowszechnianie znaczenia społecznej roli biznesu na rynku paliwowym i energetycznym. Nagrodę odebrał Adam Rogacki, Członek Zarządu ds. Inwestycji. 


zdjęcie nr 2.jpg

Podczas trwania Akademii Przedsiębiorcy Dyrektor Biura Zarządzania Ofertą Artur Koziński przedstawił założenia Programu Paliwa BAQ. Słuchacze mogli dowiedzieć się między innymi jak rozwijamy Program Paliwa BAQ i jakie korzyści otrzymują właściciele niezależnych stacji paliw dzięki uczestnictwie w Programie.

XXVII Międzynarodowe Targi STACJA PALIW był to czas bogaty w spotkania i rozmowy biznesowe z nowymi oraz stałymi kontrahentami za które wszystkim dziękujemy.  
​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN