Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Sportowe lato na Plaży Wilanów z ORLEN Paliwa!

09-07-2024  

Sportowe lato na Plaży Wilanów z ORLEN Paliwa!

Sportowa Plaża ORLEN Paliwa 2024 to nowy projekt, który zachwyci wszystkich miłośników sportów plażowych! W ramach wydarzenia odbędzie się aż 20 turniejów na specjalnie przygotowanych piaszczystych boiskach, zlokalizowanych przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej w Warszawie. Wydarzenie, którego sponsorem tytularnym jest spółka ORLEN Paliwa, zapewni sportowe emocje i wrażenia przez całe wakacje. Organizatorem imprezy jest Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych.


lcd.png

Sportowa Plaża ORLEN Paliwa 2024 startuje z początkiem lipca. Zawodnicy zmierzą się w takich dyscyplinach jak: siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, piłka ręczna plażowa, tenis plażowy oraz footvolley. Dzięki szerokiej, sportowej ofercie, każdy – od najmłodszych po seniorów – znajdzie coś dla siebie i będzie mógł aktywnie uczestniczyć w rywalizacji. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na www.mcsp.pl.

 

Kulminacją całego cyklu sportowego będzie prestiżowy, międzynarodowy turniej VW Beach Pro Tour Futures Warsaw by ORLEN Paliwa, który odbędzie się na przełomie sierpnia i września. Najpierw na piasku zmierzą się siatkarze, a tydzień później siatkarki, dostarczając niezapomnianych wrażeń i prezentując najwyższy poziom gry.

 

Zapraszamy na pełną emocji Sportową Plażę ORLEN Paliwa 2024. Miejsc dla kibiców na trybunach oraz dla graczy na boisku na pewno nie zabraknie! 


​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN