Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Łukasz Hołubowski

Prezes Zarządu

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w administracji publicznej i międzynarodowych firmach doradczych. Zajmował się budowaniem organizacji i zarządzaniem zespołami projektowymi. Kierował dużymi projektami regulacyjnymi i doradczymi dla największych instytucji finansowych na świecie. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracował jako trener w European Institute of Public Administration. Był też wykładowcą w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Białymstoku. więcej »

 

Adam Rogacki

Członek Zarządu ds. Inwestycji​

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również Studia Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada doświadczenie w zarządzaniu prywatnymi podmiotami gospodarczymi oraz w organach spółek komunalnych i spółek z udziałem Skarbu Państwa. Od 2005 r. wykonywał mandat posła na Sejm RP (V, VI, VII kadencji) pracując między innymi w Komisji Gospodarki, Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach więcej »

 

Bartosz Majewski

Członek Zarządu ds. Finansowych

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia dużych programów transformacji operacyjnej i organizacyjnej. W latach 2010-2018 pracował w międzynarodowej firmie doradczej McKinsey & Company, gdzie ostatnio zajmował stanowisko Partnera Lokalnego. Wcześniej pracował jako konsultant w firmach doradczych w Polsce i w Afryce Zachodniej. więcej »

 

Krzysztof Cembrowicz

Członek Zarządu ds. Sprzedaży

Manager z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i zarządzaniu dużymi firmami w branży energetycznej, naftowej, petrochemicznej oraz utrzymania ruchu.
Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz 3-letnich studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu 
więcej »

 

​​​​​​​​​​​​

Jakub Marcin Opara

Członek Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył również program MBA realizowany przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Ekonomista i historyk, doświadczony urzędnik, specjalista doradztwa PR i business consultingu.W swojej karierze zawodowej pełnił liczne funkcje kierownicze w spółkach prawa handlowego jak i administracji centralnej oraz samorządowej. W latach 2015-2018 był Prezesem Zarządu spółek PL.2012+ Sp. z.o.o oraz NCSR Sp. z.o.o. więcej »

 

​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN