Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA

PROGRAM STAŻOWY KIERUNEK ORLEN

 

Kierunek ORLEN to program 6 miesięcznych płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany z myślą o studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych.​

 

  KO w liczbach na strone.png
   

  STAŻ WIELU MOŻLIWOŚĆI WYBORU

  W aktualnej edycji 2020/2021 program Kierunek ORLEN jest realizowany w następujących Spółkach Grupy ORLEN: Anwil, ORLEN CUK - Centrum Usług           Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa,PKN ORLEN ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream. 


 

  Staże odbywają się w jednej ze Spółek Grupy w następujących lokalizacjach: Płock, Warszawa, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze..  

  Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności              zawodowej:

§  B+R/R&D

§  Inwestycji

§  IT

§  HR

§  Sprzedaży

§  Finansów

§  Handlu

§  Logistyki

§  Zakupów

§  Strategii i Rozwoju 

§ Ochrony środowiska/BHP 

§  Produkcji/ Rafinerii i Petrochemii

 

KORZYŚCI ZE STAŻU W GRUPIE ORLEN  

Staż w Grupie ORLEN to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym polskim koncernie działającym w kilku krajach świata. Założeniem stażu jest przygotowanie do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych. Stażyści realizują zadania merytoryczne osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów. 

 

REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO

Rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN rozpoczyna się w marcu. Osoby  zainteresowane udziałem w programie stażowym aplikują w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie stażowe. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów: 

 ​ KieunekOrlenWLiczbach1.png

 ​

§   wysyłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zrealizowanym case study dostępnym w ogłoszeniu stażowym do 30 kwietnia 2020 roku 

§   spotkanie rekrutacyjne autorów najlepiej zrealizowanych case studies z przyszłym opiekunem

§   informacja o zakwalifikowaniu na staż - maj - czerwiec b.r.

§   rozpoczęcie 6. miesięcznych staży-  ze względu na obecną sytuację  w  kraju rozpoczecie staży przeniesiono na lipiec b.r.. 

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT  PROGRAMU​:

          §   STRONA PROGRAMU STAŻOWEGO KIERUNEK ORLEN

          §   OGŁOSZENIA STAŻOWE SPÓŁEK GRUPY ORLEN W PROGRAMIE KIERUNEK ORLEN

          §   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ program stażowy​ 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN