Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Nasza oferta
​Wysoka jakość i szeroka gama paliw, terminowe i szybkie dostawy decydują o wyborze ORLEN Paliwa Sp. z o.o. jako hurtowego dostawcy paliw płynnych.
Profesjonalna, uprzejma i szybka obsługa to nasz kolejny atut. Oferujemy swoim klientom dwie podstawowe formy współpracy: kredyt kupiecki i przedpłatę.
​Na niektórych Terminalach Paliw zostaje wprowadzony system samoobsługowego załadunku cystern.
​Z dniem 14.02.2011 ORLEN Paliwa rozpoczęło korzystanie z systemu e-faktura. E-faktury są elektronicznymi odpowiednikami dokumentów tradycyjnych.
E-Hurt to aplikacja informatyczna zintegrowana z systemami elektronicznymi PKN ORLEN umożliwiająca Klientom bezpieczne składanie zamówień na dostawy paliw.
Paliwa BAQ, to system monitoringu jakości paliw, polegający na okresowych i niezapowiedzianych kontrolach jakości paliwa na stacjach benzynowych objętych Patronatem Paliwa BAQ oraz trzech poziomach wizualizacji stacji zgodnie z kryteriami wejścia do Programu ustalonymi przez ORLEN Paliwa Sp. z o.o.
QGAZ to program Spółki ORLEN Paliwa – lidera rynku hurtowej sprzedaży paliw. Oferta skierowana jest do stacji współpracujących ze Spółką na zasadach wyłączności i jednocześnie niezrzeszonych w żadnej zorganizowanej czy zarządzanej sieci dystrybucji. Jej fundamentem jest gwarancja najwyższej jakości LPG, a jednym z elementów specjalne oznakowanie modułów LPG w postaci stempla jakości „Q”.
 
 
 

Marki Grupy ORLEN