Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd
PPJK.jpg

Janusz Kogut

Prezes Zarządu

Menadżer, który przez ponad 25 lat budował swoje doświadczenie zarządcze w największych firmach na rynku hurtowej sprzedaży materiałów technicznych i elektrotechnicznych. Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w zakresie technologii maszyn oraz Executive Development Program, organizowanego pod patronatem Canadian International Management Institute and Harvard Business School Publishing. więcej »

 

PPAR3.jpg


Adam Rogacki

Członek Zarządu ds. Inwestycji​

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również Studia Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada doświadczenie w zarządzaniu prywatnymi podmiotami gospodarczymi oraz w organach spółek komunalnych i spółek z udziałem Skarbu Państwa. Od 2005 r. wykonywał mandat posła na Sejm RP (V, VI, VII kadencji) pracując między innymi w Komisji Gospodarki, Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach więcej »

 

PPJL2.jpg

Jacek Łysek

Członek Zarządu ds. Finansowych

Finansista z pasją, aktywny i doświadczony menadżer. Dzięki wieloletniemu sprawowaniu funkcji kierowniczych nabył umiejętności z zakresu finansów oraz zarządzania zespołami. 
 
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończył uczelnię w 1994 roku z tytułem magistra ekonomii w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym.
Będąc jeszcze studentem został doceniony przez prywatny biznes i od 1992 roku rozwijał swoje umiejętności w działach ekonomiczno-finansowych. Po ukończeniu uczelni rozpoczął pracę w sektorze finansowo-bankowym m.in. poznając tajniki pracy na stanowiskach związanych z kredytowaniem firm. 
więcej »

 

Krzysztof Cembrowicz

Członek Zarządu ds. Sprzedaży

Menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu i zarządzaniu dużymi firmami w branży energetycznej, naftowej, petrochemicznej oraz utrzymania ruchu.
Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz 3-letnich studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu 
więcej »

 

​​​​​​​​​​​​
PPJO.jpg

Jakub Marcin Opara

Członek Zarządu ds. Logistyki

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył również program MBA realizowany przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Ekonomista i historyk, doświadczony urzędnik, specjalista doradztwa PR i business consultingu.W swojej karierze zawodowej pełnił liczne funkcje kierownicze w spółkach prawa handlowego jak i administracji centralnej oraz samorządowej. W latach 2015-2018 był Prezesem Zarządu PL.2012+ Sp. z.o.o oraz NCSR Sp. z.o.o. więcej »

 

​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN