Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Olej napędowy grzewczy Ekoterm

Olej napędowy grzewczy Ekoterm* - ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie grzewcze

ORLEN Paliwa Sp. z o.o. oferuje w sprzedaży hurtowej tylko sprawdzone produkty najwyższej światowej jakości. Wśród nich znajduje się lekki Olej napędowy grzewczy Ekoterm produkowany przez lidera rynku paliwowego - Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.
Olej napędowy grzewczy Ekoterm został nagrodzony wieloma nagrodami za jakość m.in.:
 
  • „Lider Rynku” – nagroda przyznana w ramach III edycji konkursu organizowanego przez Inter Res International Fair – 10 maja 2002 r.
  • „Medal Europejski” przyznany w ramach V Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów organizowanej przez Business Centra Club i Komitet Integracji Europejskiej – 18 listopada 2002 r.
  • EUROPRODUKT – IV edycja konkursu EUROFAKTÓW pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej – 10 grudnia 2002 r.

Olej napędowy grzewczy Ekoterm to nie tylko nowoczesne, ale jednocześnie niezwykle ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie grzewcze.
Olej napędowy grzewczy Ekoterm jest produktem powszechnie dostępnym dzięki sieci baz magazynowych oraz możliwości dostawy przez ORLEN Paliwa Sp. z o.o. w ciągu 24 godzin od zamówienia.

  

Oszczędzasz ogrzewając Olejem napędowym grzewczym Ekoterm

Wygodną, bezpieczną i praktycznie bezobsługową kotłownię olejową można zaprogramować w taki sposób, aby oszczędzać pieniądze. Nasz dom będzie ogrzewany intensywniej w czasie pobytu w nim domowników, mniej (ekonomicznej) w porach, gdy jesteśmy w pracy.
  

Bądź przyjazny dla środowiska naturalnego używając oleju napędowego grzewczego Ekoterm

Ponieważ Olej napędowy grzewczy Ekoterm zawiera śladowe ilości siarki jest praktycznie bezodpadowym paliwem grzewczym. Spełnia więc nie tylko bardzo rygorystyczne normy jakościowe, ale jest jednocześnie przyjazny dla naszego naturalnego środowiska. Dlatego Olej napędowy grzewczy Ekoterm jest szczególnie polecany do ogrzewania domów i budynków, zwłaszcza w regionach turystycznych oraz uzdrowiskach.
  

Olej napędowy grzewczy Ekoterm - Bezpieczne źródło energii

Olej napędowy grzewczy Ekoterm jest wyjątkowo bezpiecznym źródłem ciepła. Jedną z jego podstawowych cech jest wysoka temperatura zapłonu. Oznacza to, iż ryzyko przypadkowego zapalenia lub wybuchu jest niskie w porównaniu z innymi rozwiązaniami grzewczymi.
Ponadto instalacja zasilana Olej napędowy grzewczy Ekoterm może znajdować się w budynku - w piwnicy (miejscu tak typowym dla kotłowni w polskich domach).
  
 
 
* Lekkie oleje opałowe i pozostałe oleje napędowe o kodach CN27101947, CN27101946 i oleje napędowe do celów grzewczych
o kodzie CN 27101943
     
​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN